Дело№51: Звернення до Москаля Г.Г Областної профспілки ОВС Луганскої області

22 марта 2011 г. в 15:29

Багато працівників ОВС в Луганській області дивилися телепередачу на 5 каналі за Вашою участі 16.03.2011 року.


Оскільки Ви у недалекому минулому займали посаду заступника Міністра внутрішніх справ України, маєте солідний практичний досвід роботи на ниві боротьби зі злочинністю, то і зацікавленість цією передачею була у нас підвищена.
Але, на жаль, недовго приваблював нас Ваш монолог, оскільки Ви, як представник вищого законодавчого органу як юрист, і як  керівник правоохоронного органу вищої ланки, без належних матеріалів перевірки, дозволили собі на всю Україну  безапеляційно заявити про те, що працівники ОВС Луганщини грубо і непрофесійно сфабрикували інцидент працівника ДПС з народним депутатом Ландіком В.І. 

 

Це дуже образливо для багатотисячного колективу міліції Луганщини.


По-перше: ворожих стосунків з народним депутатом Ландиком В.І. ні у кого з працівників ОВС області немає, у тому числі й з боку працівників ДАІ, а це означає, що створювати скандальну ситуацію з ним ніхто не зацікавлений.
По-друге: Ландика В.І у побитті працівника ДАІ ніхто не обвинувачує: мова  йде про те, що його побив помічник народного депутата Ландика В.І. з мовчазної згоди депутата.


По-третє: зібрані докази щодо цієї пригоди об’єктивно свідчать про те, що побиття працівника ДПС під час виконання ним службових обов’язків мало місце.


Тепер слово за прокуратурою, яка дасть об’єктивну правову оцінку цьому злочину.


І далі, щодо коментаря цього інциденту головою Профспілки атестованих працівників ОВС України Онищуком А.С. Чи Вам не знати, що у стінах МВС України ця профспілка була створена ще у 1992 році? А Онищук А.С. головою цієї профспілки був обраний на 3-му з’їзді у 2006 році, який проходив у залі засідань МВС. На сьогодні Профспілка атестованих працівників ОВС України нараховує більше 60 тис. членів і не знати цього, або робити вигляд, що Ви цього не знаєте, Вам повинно бути дуже соромно.


Голова профспілки представляє її членів у Правлінні Пенсійного фонду України як член правління, делегований профспілковою стороною до Національної тристоронньої соціально-економічної ради, обраний представником інститутів громадянського суспільства, членом Громадської ради при МВС України.


Онищук А.С., пройшов шлях від лейтенанта до полковника міліції, на протязі 5 років дуже активно і неупереджено захищає права і інтереси працівників міліції  членів профспілки, представляє на різних рівнях цю потужну профспілку. І його нікому не потрібно кудись посилати чи підштовхувати, він сам дуже добре знає, де, коли і як захищати порушені права працівника міліції, тому його скрізь знають, поважають і запрошують.


Луганська обласна профспілкова організація атестованих працівників ОВС кількістю близько 7 тисяч чоловік, яка створена ще в 2006 році, вкрай обурена Вашою брехливою заявою про те, що Ваш співрозмовник на 5-му каналі, це «комерційна заготовка Могильова».


А нашим обуренням у зв’язку з неналежною поведінкою деяких  народних депутатів немає меж ! Це ж які тепер потрібні заходи впливу на особовий склад міліції щодо поновлення довіри і поваги до представників вищого законодавчого органу держави, до своїх старших колег ?!

 

Дело№51: звернення до Москаля Г.Г Областної профспілки ОВС Луганскої області

EXMO affiliate program