загрузка...

У Києві маленька дитина померла від страшної інфекційної хвороби

2 ноября 2017 г. в 07:21

У Києві від менінгіту померла дворічна дитина, яка відвідувала дитячий сад у Печерському районі.

Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

"31.10.2017 року зареєстрований третій випадок випадок дитини 2-х років, попередній діагноз: "Менінгококова інфекція, менінгококцемія", - йдеться у повідомленні.

Батьки звернулися за допомогою 30 жовтня, тоді маляті був поставлений діагноз "ГРВІ, інтестінальний синдром". У той же день, о 23:00, дитину госпіталізували в Київську міську дитячу клінічну інфекційну лікарню. О 5 ранку наступного дня вона померла.

У дитсадку, а також за місцем проживання дитини, проводять протиепідемічні заходи, лікар обстежив усіх дітей.

Також повідомляється, що тих, кого 31 жовтня не було в установі направили в поліклініку для спостереження та обстеження на наявність збудника менінгококової інфекції.

Нагадаємо, менінгіт - це запальний процес в оболонках головного або спинного мозку, збудником якого можуть бути вірусні та бактеріальні інфекції.

Причиною захворювання є інфекції вірусної і бактерійної природи. Це можуть бути менінгококки, пневмококи, гемофільна паличка тип b, туберкульозні мікобактерії, кишкова паличка, стрептококові бактерії групи В, амеба.

У дітей причиною менінгіту переважно стають ентеровіруси. Передається, найчастіше, повітряно-крапельним шляхом.

Крім того, менінгіт може розвинутися як ускладнення після кору. Найбільш важким таким ускладненням є коровий менінгоенцефаліт.

Обозреватель

Загрузка...