загрузка...

Двоє людей з круїзного лайнера Diamond Princess померли від коронавірусу

20 февраля 2020 г. в 14:38

Двоє людей з круїзного лайнера Diamond Princess померли від коронавірусу

З 621 людини, яка заразилася коронавірусом Covid-19 на борту круїзного лайнера Diamond Princess, який стоїть на карантині в японському порту Йокогама, двоє померли, повідомила у четвер, 20 лютого, агенція «Інтерфакс-Україна» з посиланням на японській телеканал NHK.Померлі – чоловік і жінка у віці близько 80 років.

Лайнер перебував на карантині з 4 лютого. у середу, 19 лютого, першу групу пасажирів лайнера після перевірки на наявність захворювань, викликаних коронавірусом, відпустили на берег. Друга група почала покидати судно в четвер.

Всього на борту лайнера перебували 3,7 тис. пасажирів і членів екіпажу. Багато з членів екіпажу були українцями. Загалом коронавірусом заразилися двоє українців з цього лайнера: про першого зараженого коронавірусом українця стало відомо 9 лютого, ним виявився 20-річний член екіпажу. Другий українець заразився коронавірусом наступного дня.

З кінця року і по теперішній час від захворювань, спричинених коронавірусом, який поширився з китайського міста Ухань, померли понад 2 тис. людей, переважна більшість – у Китаї. Також поодинокі випадки смертей фіксували і в інших країнах.

загрузка...
Загрузка...