ООН та ЮНІСЕФ надає українцям грошову допомогу: хто може отримати виплати

12 июля 2023 г. в 19:48

ООН та ЮНІСЕФ надає українцям грошову допомогу: хто може отримати виплати

ООН та ЮНІСЕФ надає українцям грошову допомогу. Йдеться про виплати для переселенців, яких налічується близько 8 мільйонів осіб.

Отримання фінансової підтримки передбачено при відповідності низці умов.

Програма ООН для переселенців надається вразливим категоріям постраждалих від війни та тим, хто повернувся до деяких регіонів України на постійне місце проживання. Виплата складає 2220 грн на особу. Ці гроші виплачують три місяці – можна отримати 6600 грн.

Щоб претендувати на кошти, потрібно зареєструватись у пунктах благодійного фонду "Право на захист" та подати відповідну заяву.

Виплати від ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ реалізує програму грошової допомоги "Спільно". Виплати призначені для багатодітних сімей, які постраждали від воєнної агресії з боку російських окупантів. Вони отримували по 2200 грн протягом п'яти місяців.

Реєстрацію на грошову програму припинено 14 серпня 2022 року. Проводиться обробка заявок від сімей, які відповідають критеріям відбору, але ще не отримали допомоги. Організація займається перевіркою інформації. У 2023-му кошти зарахують на рахунки, які у 2022-му українці вказали при реєстрації.

Ще одна допомога для ВПО

Внутрішньо переміщені особи, які проживають у Києві, Сумах, Харкові, Херсоні, Миколаєві, Донецьку, Луганську, Запоріжжі, Житомирі та Чернігові, можуть отримати по 6600 одноразової допомоги, якщо вони належать до однієї з категорій:

багатодітні сім'ї, діти-сироти та напівсироти;

сім'ї з дітьми, які виїхали з території воєнних дій або виїхали звідти;

вагітні та годуючі жінки;

люди віком понад 50 років з інвалідністю;

батьки, які самостійно утримують сім'ю;

люди з інвалідністю з хронічними захворюваннями/пораненням внаслідок бойових дій.

Реєстрація переселенців доступна за телефоном: (067) 333-17-52. Залишивши заявку, потрібно надіслати в чат-бот Telegram або Viber наступні документи:

• перша та друга сторінки паспорта;

• податковий номер;

• свідоцтво про народження;

• довідка про прописку (якщо у вас є ID-картка);

• документ, що підтверджує категорію для отримання виплат.

finance.today.ua

EXMO affiliate program