У Зеленського пояснили, як відмова від переговорів сприяє поваленню Путіна (Відео)

19 октября 2022 г. в 11:00

У Зеленського пояснили, як відмова від переговорів сприяє поваленню Путіна (Відео)

Відсутність переговорів між Україною і Росією щодо війни сприяє тому, щоб в РФ була змова проти президента Володимира Путіна з метою його повалення.

Російський депутат і радник Путіна Сергій Глазьєв хотів переконати, що РФ не винна у початку війни, і донести, що його країна хоче переговорів, розповів радник Офісу президента Олексій Арестович в етері "Фейгин LIVE".

"Логіка така - нас втягнули, війну ми не хотіли. А читайте - ми не винні, нас же втягнули, це ж не ми. У всіх цих руйнуваннях побічно винні Сполучені Штати. Бучах та інших-інших ізюмах, бо вони ж втягували. Ми були змушені. А там далі - туман війни, стріляєш і не бачиш, а потім бац - і виявилося 400 трупів цивільних...", - сказав радник. На думку радника, те, що Росія хоче переговорів, неминуче випливає з посилу про нібито її невинність у війні. "Це неминуче випливає з першого, оскільки якщо Штати і Британія втягнули, значить у них є якісь інтереси, давайте поговоримо про ці інтереси", - додав Арестович.

Радник ОП підкреслив, що переговорів з РФ не буде. "А нічого не буде, ніяких переговорів, тому що відсутність переговорів з ними - найвигідніша стратегія щодо якнайшвидшого облаштування колапсу всередині самої Росії і приведення ситуації до такої, що ось такі ось глазьєви, змовившись з іншими всякими товаришами, захочуть прибрати Володимира Володимировича з посади президента", - вважає він.

aspi

EXMO affiliate program