Авдіївський напрямок: як екіпаж Bradley нищить окупантів (відео)

5 февраля 2024 г. в 06:40

Росіяни намагаються наступати на всіх напрямках, українське військо ці спроби відбиває. Ворог безуспішно суне на Куп’янському та Мар’їнському напрямках, але найгарячіше зараз біля Авдіївки. Росіяни накривають позиції ЗСУ артою, КАБами і вдаються до хімічних атак.

Як наші захисники тримають оборону під Авдіївку? Чи вистачає там бійців розповіла наша кореспондентка Марина Асмолова.

На найгарячішій точці фронту вороги не припиняють штурмувати позиції ЗСУ.

"Ми як приїхали сюди, то пішли на штурм. Відбивали позиції, але за рахунок маси вони нас трошки відтінили назад. Зараз ми закріпились і впевнено себе почуваємо. Їздили до них на позиції, в окопи до них заїжджали на Bradley. Адреналін зашкалює, але це робота", - розповів старший водій-механік, старший солдат 47 ОМБр "Лейкін".

Бійці показали кадри блискучої взаємодії піхоти, екіпажу Bradley та роти ударних БПЛА 47 бригади.

Авдіївський напрямок екіпажі Bradley боронять з осені.

"Спочатку здавалося, що це нереально і дивитись на них було страшно. Але ми досить швидко навчились і зараз ми з ними "на ти", - сказав військовий.

Також під Авдіївкою був помічений танк Abrams.

Ворог втрачає техніку і солдат, але не припиняє атак.

"Кожного дня лізуть росіяни. Кожного дня машина виїжджає, іноді навіть не одна. Тяжко, всі втомлені, але працюють, стараються хлопці", - заявив заступник командира бойової машини, оператор-навідник 47 ОМБР Павло "Фрол".

Воїни розповідають, що на Авдіївському напрямку Bradley починає ще краще розкриватись у боях. На відміну від Запоріжжя тут менше замінованих територій і в екіпажів є можливість маневрувати.

БМП Bradley – захист десанту, броня для прикриття піхоти і вогнева підтримка в обороні.

"Возимо піхоту на позиції, зараз вже застосовуються як евакуаційні машини, виїжджаємо на вогневі, прикриваємо піхоту. Різноманітна техніка і застосовується зараз у всьому", - додав "Фрол".

Радянські машини сильно поступаються в бойовій ефективності. У американської БМП і гармата могутніша, і броня краща. БМП витримує приліт від Граду, влучання із ПТРК та підриви на мінах. А в умовах постійних штурмів біля Авдіївки це надважливо. Лише за минулу добу на цьому напрямку Сили оборони відбили 29 атак ворога.

weukraine.tv

EXMO affiliate program