загрузка...

Авіаудар по найманцях "Вагнера" у Сирії: ЗМІ показали відео

14 февраля 2018 г. в 02:22

Менше слів – більше суті. Щоденна розсилка від 24 Каналу Що це таке?

Американський телеканал CNN опублікував відеозапис, на якому знято авіаудар по сирійських підрозділах і, можливо, по загонах приватної військової кампанії "Вагнер", які розташовані під Дейр-ез-Зором.

Про це мовиться у сюжеті CNN.

Раніше повідомлялося про здійснений 7 лютого авіаудар коаліції в Сирії, жертвами якого стали близько 200 бійців армії союзників президента країни Башара Асада. За даними джерел, у Сирії загинули також російські найманці "Вагнера".

На кадрах опублікованого видно, як авіація знищує спершу танк Т-72, а потім завдає удару по артилерійському знаряддю і розрахунках, якій перебувають поруч. Окрім того, у лівому куті відео видно вантажівку "Урал".

Військові США стверджують, що ці авіаудари були нанесені в межах самозахисту. Журналіст на відео розповідає, що позиції СДС атакували 500 сирійських солдатів і американським вогнем були знищені сотні атакувальників, а решта відступили.

Що таке ПВК "Вагнер"? Приватна військова компанія "Вагнера" – російська нелегальна приватна військова структура. Брала участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на стороні Росії. Бійці компанії неодноразово нагороджувались державними нагородами за особистими неопублікованими наказами президента Росії.

24tv.ua

загрузка...
Загрузка...