Бійці ГУР дістали російський «Панцир-С2» у підземному укритті (відео)

23 июня 2026 г. в 08:00

Безпілотник Департаменту активних дій ГУР МО України знищив російський зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С2" на Запорізькому напрямку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, під час першої атаки російським військовим вдалося в останній момент відвести техніку від удару.

Однак повторна атака українського безпілотника виявилася успішною. Окупанти намагалися сховати ЗРГК у підземному укритті, проте це не врятувало техніку від ураження.

У результаті удару російський "Панцир-С2" був знищений, а техніка вигоріла вщент.

Кадри бойової роботи спецпризначенців оприлюднили у соцмережах.

censor.net

EXMO affiliate program