Бійці ЗСУ покращують своє тактичне становище на Донбасі (Відео)

26 октября 2019 г. в 12:52

Всупереч ворожим обстрілам і атакам українські військові на Донбасі не віддають російським окупантам ані сантиметра української землі і продовжують покращувати своє тактичне положення.

Так, бійці ЗСУ, які тримають оборону під Донецьким аеропортом, мають свої позиції уже впритул до ворожих і добре бачать і руїни ДАпу, і її його злітну смугу.

Тим часом російські окупанти не припиняють обстрілів позицій українських військ на підступах до Донецька.

«Танк працював стовідсотково», — кажуть про ворожі обстріли українські армійці і показують журналістам цілий «музей» снарядів, які прилетіли під час ворожих обстрілів.

Найбільше серед них — снарядів від важкої артилерії — бойовики обстрілюют ьпозиції ЗСУ під Донецьким аеропортом і з самохідної, і зі ствольної артилерії аж до 152-го калібру.

Зараз, коли на Донбасі тумани, російські окупанти, розповідають українські бійці, панічно бояться українських диверсійних груп, тому бойовики постійно прострілюють «нейтральну» смугу.

Українські ж армійці під Донецьким аеропортом, покращуючи своє тактичне становище, прокопують все нові і нові траншеї.

Всі подробиці — у сюжеті Факти ICTV

EXMO affiliate program