Били на очах у сина: українка розповіла, як її викрали у Польщі

21 января 2023 г. в 07:00

Щасливе життя в мить перетворилося на страшну історію з викраденням і побоями.

Днями Інстаграм сколихнула новина від українки, яка проживає у Польщі. Дівчина заявила: у Варшаві посеред білого дня на вулиці її викрали, побили, забрали всі документи, золото та гроші і закрили в квартирі разом з її трьохрічним сином.

Найстрашніше – все це зробив її колишній чоловік разом зі своїми батьками.

"Його батько Ігор мене на вулиці вхопив, скрутив і вкинув на підлогу в машину Форд Транзит АА 4275КМ. Дитину в машину закинув Влад і сів за кермо і ми поїхали. Мене тримали міцно на підлозі, ноги і руки, я не могла вирватися. Його мати била мене по голові. Батько показав шпріц з якоюсь речовиною і сказав зараз буде мені колоти і викинуть мене в ліс, а дитину вивезуть", – написала дівчина.

Марія дивом врятувалася завдяки її сестрі, яка також проживає у Польщі. Остання зателефонувала в поліцію і заявила про викрадення Марії з сином. Під вечір їх обох знайшли в закритій квартирі.

Наразі чоловіка та його батьків заарештували і допитали у поліції. Про мотиви викрадення Марія не повідомила. Також не знаємо, чи були вони одружені офіційно. Ймовірно, історія матиме продовження. Сьогодні Марія живе у сестри і розповідає все більше деталей про свого екскоханця, який організував її викрадення.

"Влад працює продюсером, з групою Калуш, сказав працює з воєнними в Ген штабі Україні, і сказав що працює в офісі президента Зеленського", – пише Марія про свого колишнього коханого.

Щоправда, інформацію про продюсерство відома українська група "Калуш" спростувала, мовляв, поняття не мають про кого йдеться.

Також жодної інформації у відкритих джерелах про причетність чоловіка Марії до гурту не знайшли і ми.

Опісля допису в соцмережах сотні українців підтримали Марію і її трьохрічного сина. Кажуть, добре, що все закінчилось і тепер вона в безпеці. Хтось припускає, що екскоханий Марії хотів незаконно відібрати у неї сина, хтось наводить інші версії викрадення.

Також під питанням залишається й те, як колишній Марії під час військового стану зумів виїхати за кордон. Сама дівчина каже, що зробив він це через фіктивний волонтерський фонд.

Що ж насправді відбулося між експодружжям – невідомо. Це має встановити поліція Варшави.

До слова, відповідно до ст. 162, 163 Сімейного кодексу України, якщо один з батьків без згоди другого батька забирає дитину, то суд за позовом зацікавленої особи має право негайно ухвалити рішення про відібрання дитини і повернення її за попереднім місцем проживання.

стопкор

EXMO affiliate program