Блогерка-мільйонниця втрапила у черговий скандал: образила вдову Героя України і назвала війну "спланованими імперськими іграми". Фото

7 сентября 2023 г. в 08:00

Блогерка-мільйонниця Тетяна Коряк (Корячка), яка оскандалилася цинічною заявою про українських військових, потрапила в новий скандал. Цього разу вона образила вдову Героя України, підполковника Олега Адамовського Ганну.

Коряк також назвала війну в Україні "спланованими імперськими іграми". Відповідні скриншоти переписки редакції obozrevatel надала Ганна Адамовська.

Так, дружина українського захисника відреагувала на сторіс блогерки, яка назвала "м’ясом" чоловіків, що ризикуючи віддати своє життя, хоробро захищають кожен клаптик української землі. Вона поставила жінці справедливе питання: "Якби вбили твого чоловіка, ти б також так розмірковувала?"

На що Тетяна Коряк заявила, що вона "не збирається втрачати свого чоловіка".

"Я не збирають втрачати ще й чоловіка в цих імперських іграх! Якщо так яро хочемо війни – зброю в руки і на фронт! А о сидимо на диванах і розмірковуємо чиїми руками воювати", – нахабно відповіла вона дружині загиблого Героя.

Після цього блогерка дозволила собі ще й послати жінку, яка не дочекалася свого захисника з фронту.

Крім того, Тетяна Коряк прийнялася розмірковувати і про вторгнення Росії на Донбас у 2014 році, зазначивши, що "люди хотіли децентралізації, а українські війська зайшли в міста".

"Переграли! Бо це ж бізнес!!! Людськими долями! Бо і то було сплановано. Все план!" - стверджує вона.

Примітно, що обидві жінки родом з Донбасу, але мають зовсім різні погляди.

Чоловік Ганни Олег Адамовського командував підрозділом під час звільнення від російських окупантів перехрестя в напрямку об’їзної дороги у Харківській області. У березні 2022 року його підрозділ потрапив у засідку, під час бою Адамовський прикривав відхід групи мінування і загинув.

У травні минулого року Ганна отримала з рук президента України Володимира Зеленського орден Героя України, яким її чоловіка було удостоєно посмертно. Також посмертно Олегу Адамовському було присвоєно звання підполковника.

Натомість Тетяна Коряк з чоловіком та дочкою втекла з України на Кіпр, звідки і висловлює "авторитетну" думку про те, як жити українцям. Прихильниця переговорів з терористами вважає, що воїнам ЗСУ, які ціною власного життя захищають нашу землю, не потрібно вбивати росіян.

EXMO affiliate program