Була єдиною дитиною: у кущах знайшли тіло 16-річної дівчини

6 сентября 2023 г. в 19:00

На Дніпропетровщині 5 вересня близько 3:00 у місті П'ятихатки в кущах виявили тіло неповнолітньої дівчини з тілесними ушкодженнями.

Вбита 11-класниця – 16-річна Ліза, повідомив відділ комунікації поліції Дніпропетровської області. Вона була єдиною донькою у батьків.

"За даним фактом відкрито кримінальне провадження. На місці події працює керівництво поліції, слідчо-оперативна група, криміналістична лабораторія слідчого управління Дніпропетровщини. Також залучені співробітники сектору кримінального аналізу та оперативних служб. Поліція відпрацьовує камери відеоспостереження, встановлюються ймовірні свідки та очевидці злочину. Призначено низку експертиз та інших слідчих дій", – звітує відомство.

Знайомі загиблої кажуть, що вона була чуйною, пристойною та вихованою. Жодного разу не подавала й натяку у стилі одягу чи поведінці, щоб спровокувати насилля.

До пошуків нападника залучили близько 150 правоохоронців. Вони проводять усі необхідні слідчі та розшукові заходи, спрямовані на встановлення обставин події та затримання зловмисника, причетного до вчинення злочину.

gazeta.ua

EXMO affiliate program