Бульдозер знищив першу партію конфіскованих ігрових автоматів

11 апреля 2012 г. в 11:00

За лічені хвилини під гусеницями бульдозера залишилися лише металеві уламки

Результатом копіткої роботи всіх силових відомств по ліквідації грального бізнесу в Торезі стало знищення ігрових автоматів, вилучених у власників незаконно діючих закладів.


Днями на міське звалище відправилася перша партія «одноруких бандитів». Суд визнав їх власників винними в скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 203-2 КК України «Заняття гральним бізнесом» і ухвалив рішення щодо знищення речових доказів - 10 ігрових автоматів, які протягом декількох років приносили своїм власникам незаконний дохід.


За лічені хвилини під гусеницями бульдозера залишилися лише металеві уламки – жалюгідний відгомін минулої епохи грального бізнесу.


На черзі наступна партія ігрових автоматів, адже тільки цього року міліцією Тореза вилучено їх понад 200. Крім того слідчим підрозділом закінчено розслідування і направлені для розгляду до міського суду кримінальні справи, порушені в грудні минулого і січні поточного року відносно сімейної пари - власників чотирьох незаконних ігрових точок. Слідством доведена їх провина в організації і занятті нелегальним ігровим бізнесом.


Відповідно до чинного кримінального законодавства їм загрожує штраф розміром до 680 тисяч гривень.

EXMO affiliate program