"Чорна смуга" для Дагестану триває: десятки тисяч людей залишилися без світла через епічний вибух (відео)
7 июля 2024 г. в 08:40
Десятки тисяч людей сидять без світла через аварію в Дагестані
У російському Дагестані знову твориться щось недобре. Цього разу там вийшов з ладу силовий трансформатор, через що понад 70 тисяч людей лишилися без електрики.
Про це повідомляю російські ЗМІ. Велика пожежа сталася у Хасав'юрті, а приблизно водночас ще один трансформатор спалахнув у Каспійську.
"Трансформатор вийшов з ладу, паралельно відключилися силові трансформатори № 16 та 25 МВА. Силами підрозділів "Дагенерго" робляться спроби включити трансформатори 16 та 25 МВА", — повідомили у ПАТ "Россети Північний Кавказ".
Через це без світла залишилося 70 тисяч мешканців Хасав'юрту та низки прилеглих сіл.
У міській мерії уточнили, що причиною виходу трансформатора з ладу стало коротке замикання на трансформаторі потужністю 25 МВА.
На місці вже працюють спеціалісти, які намагаються усунути проблему.
+
Цікаво також і те, що приблизно в той же час у Каспійську спалахнув ще один трансформатор. Однак про наслідки цієї пожежі відомо мало, очевидно, він не був настільки важливим.
https://news.telegraf.com.ua/ukr/novosti-rossii/2024-07-06/5861441-chorna-smuga-dlya-dagestanu-trivae-desyatki-tisyach-lyudey-zalishilisya-bez-svitla-cherez-epichniy-vibukh-video?traffic_source=ukr.net