15 февраля 2012 г. в 15:06
Працівники ДАІ надають допомогу пасажирам зламаного автобусу.
Автобус «Мерседес» з 13 пасажирами вже добу стоїть на об’їзній дорозі міста Вінниці. У нього зламалась ресора задньої правої осі. Замінити її у Вінницькому автобусному парку не вдалося – немає необхідної запчастини. Тому замовилили її у Кишиневі. Для технічної допомоги залучили рятувальну службу МНС.
Співробітники ДАІ Вінниччини упродовж всього часу опікуються пасажирами автобусу і надають допомогу у ремонті транспортного засабу, який вчора зранку вирушив з Липканів (Республіка Молдова) до Москви, але у дорозі зламався. Державтоінспектори забезпечили людей харчуванням і здійснюють постійне патрулювання біля перевізника. У автобусі працює автономне опалення, тому пасажири від послуг готелю відмовилися.
- Про те, що автобус з людьми потребує допомоги ми помітили вчора близько 11-ої години дня під час патрулювання, - розповів старший інспектор роти ДПС УДАІ м. Вінниці Віктор Дзигалюк. – З напарником Сергієм Гаврилюком поцікавилися передусім чи ніхто з пасажирів не потребує медичної допомоги. На щастя, всі здорові, проте технічну поламки транспорту усунути не так легко. Незважаючи на те, що вчора наша зміна закінчилась, не можемо залишитися осторонь людських проблем, тому сьогодні ми зранку знову тут. Привезли людям чай, сало, бутерброди.
Склад пасажирів автобусу, можна сказати, інтернаціональний, є громадяни Молдови, є росіяни, є й українці.
- Я прямую до Москви, - розповів Іван Гапараман. – Сів у автобус у м. Єдинці (Молдова), звідки родом. Їду на заробітки. Дуже вдячний інспекторам ДАІ. Вони весь час про нас піклуються. Вчора ввечері і сьогодні вранці привезли нам їжу.
- Я гостювала на Західній Україні і тепер повертаюся додому до Москви, - ділиться Діана Вулкова. – Квитків на потяг немає, тому довелося їхати автобусом. Але те, що він зламався, мене не засмучує, адже турбота працівників ДАІ настільки чуйна, що нічого не страшно. Через кожну годину- півтори, вони під’їжджають до нас, цікавляться чи все у нас гаразд, пропонують і надають допомогу.
Зважаючи на складні погодні умови, рекомендує утриматися від далеких подорожей. Під час керування автомобілем бути максимально уважним і обережним та дотримуватися Правил дорожнього руху.
