загрузка...

Дитячий центр у Львові показує стриптиз-шоу зі «свинкою Кароліною» (Відео)

17 июня 2021 г. в 14:40

Львівський дитячий центр «Кузя і друзі» пропонує послугу стриптиз-шоу «Дорослі розваги зі свинкою Кароліною». Шоу призначене лише для дорослих та триває не більше десяти хвилин. А адміністрації дитячого центру не бачать нічого дивного у такій послузі.

Про незвичну послугу в дитячому центрі на своїй сторінці у Facebook повідомила відома львівська соціологиня Мар’яна Малачівська. Така послуга дитячого центру викликала обурення серед львів’ян. Однак з’ясувалося, що ця послуга в дитячому центрі не нова і її пропонують щонайменше з минулого року.

«Незабутнє стриптиз-шоу від свинки Кароліни! Жартівливий, комічний стриптиз у виконанні чарівної та незрівнянної свинки Кароліни. Новий та цікавий номер для створення незабутньої атмосфери на святі, який виконує чарівна свинка Кароліна є дуже популярний за кордоном і сьогодні він вже доступний і для вас», – вказано на сайті дитячого центру «Кузя і друзі».

Як видно з відео, оприлюдненого на YouTube-каналі дитячого центру, у шоу беруть участь троє аніматорів: ростова лялька ­– «свинка Кароліна», яка виконує еротичне шоу, та двоє танцівниць. Упродовж танцювального номеру свинка повільно родягається.

Як запевнили ZAXID.NET у адміністрації центру «Кузя і друзі», ця послуга призначена виключно для повнолітніх, однак так і не змогли пояснити, чому організацією стриптиз-шоу саме дитячий центр.

«Ми займаємось організацією дитячих свят. Це шоу – виключно 18+. Там ніхто догола не роздягається. Крім свинки, участь у шоу беруть ще дві танцівниці. Саме шоу триває 7-10 хвилин, зазвичай його замовляють на дні народження та весілля.», – пояснили ZAXID.NET у адміністрації центру.

zaxid.net

загрузка...
EXMO affiliate program