Дівчина згадала останні хвилини чоловіка у знищеному ТРЦ Кременчука: "Пішов рятувати людей" (відео)

3 июля 2022 г. в 12:00

27 червня 2022 року по торговому центру у Кременчуці було завдано ракетного удару російською армією.

Під час цього терористичного акту ТРЦ "Амстор" повністю згорів, загинуло щонайменше 20 людей, поранено близько 56 українців - є і зниклі безвісти. У місті було оголошено триденну жалобу, у мережі з'явилося інтерв'ю з дружиною чоловіка, який працював у цьому торговому центрі, зокрема й у день ракетного удару.

"Я так плакала, говорила: "Не йди, будь ласка, давай ти звільнишся. Пролунали міцні вибухи. Я зачекала на кінець тривоги, дзвоню - гудки, гудки, гудки... хвилин 20 у нього працював телефон після вибуху. Я вдаюся – просто горить магазин. Я дізналася інформацію, що ніби бачили, як він виходив. Він пішов рятувати ще людей", – заявляє Сабіна Грицай.

Потім загорілося все, впав дах. Більше його ніхто не бачив. Нині її чоловіка вважають зниклим безвісти. Мама його вже тричі їздила здавати матеріали на ДНК.

"Я Бога благаю, його там немає. Я не можу спати, я не можу їсти. Я їла востаннє, коли він пішов на роботу. Ми завжди вранці робили каву з молоком і бутербродами. Це востаннє було, коли я поїла. Я не буду без нього їсти", - додала вона.

znaj.ua

EXMO affiliate program