загрузка...

Двоє неповнолітніх дівчат із Житомирської області втекли з дому, щоб не жити із батьком-вітчимом

29 июля 2011 г. в 18:38

Майже дві доби на Житомирщині шукали дівчат-підлітків, які втекли з дому. Спочатку мати намагалася знайти їх сама, потім звернулася до міліції.

 19.jpg
Мати каже – вранці прийшла будити близнючок, аби йшли в ліс по ягоди, але замість дітей побачила в ліжку намощені подушки.Попервах мати шукала дівчат в сусідньому районі, де вони всі разом жили раніше. А в це нове село, до нового чоловіка, жінка з дітьми переїхали менше року тому.

Сусіди кажуть – дівчата допомагали не тільки матері, а й своєму новому батьку і діду з бабою. У школі розказують: діти славні, енергійні, доглянуті, хоча в колектив вживалися довго і скандально. З однокласниками билися, вчилися погано і вина цьому – кажуть  педагоги – погана атмосфера в сім’ї.

Дівчат шукала не тільки мати, а й міліція. Правоохоронці знайшли таксиста, який підвозив дітей, він і розказав, де школярки. Виявляється, дівчата оселилися  вдвох в покинутій сільській хаті.

Дівчат звати Юля і Оля, двійнятам  по 13 років.  Зараз їх відправили  в обласний притулок – їхати звідти додому, до матері, діти не хочуть. Кажуть  – свого нового співмешканця вона любить більше, ніж їх самих.

У селі кажуть, що вітчим абсолютно нормальна людина, порівняно з рідним батьком дівчат – колишнім зеком, який помер рік тому. Це тільки мати нібито любить випити, ніде не працює. Сім’я живе на пенсію, яку вітчим отримує за інвалідність.

Де і з ким дівчата житимуть далі – вирішуватиме служба у справах дітей, зараз піднято питання стосовно позбавлення матері батьківських прав. Що буде з дітьми – матері, направду кажучи, байдуже. Вона зізналася – ще до того ,як близнючки втекли з дому, вона хотіла віддати їх в інтернат. 

 

Подробиці дивіться у вечірньому випуску передачі "Надзвичайні новини" о 19.25 на телеканалі ICTV

 

Источник: kriminal.tv

 

Двоє неповнолітніх дівчат із Житомирської області втекли з дому, щоб не жити із батьком-вітчимом

загрузка...
EXMO affiliate program