загрузка...

Екіпажі бомбардувальників Су-24М відпрацювали дозаправку у повітрі. ВІДЕО

8 сентября 2021 г. в 23:20

Екіпажі бомбардувальників 7-ої бригади тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України, здійснили дозаправку пальним у повітрі. Про це повідомили у Командуванні ПС ЗСУ.

Дозаправка у повітрі – є важливим елементом бойової підготовки авіації, дозволяє виконувати завдання для забезпечення необхідного радіусу застосування літаків тактичної авіації, зокрема Су-24М (МР), відзначає портал «Мілітарний».

У 2019 році в Україні відновили можливості повітряної дозаправки бойових літаків Збройних Сил України. У грудні того ж року, на базі бригади тактичної авіації на Хмельниччині тривали дослідні випробування відремонтованих на ДП «Миколаївський авіаційний ремонтний завод «НАРП»» уніфікованих підвісних агрегатів заправки «УПАЗ» для здійснення дозаправки літака у повітрі.

Літак-заправник Су-24М, пілотований фахівцями Державного науково-дослідного інституту ВСОВТ полковником Сергієм Чижом та підполковником Віталієм Шуляком успішно провів контактування із «сушкою», пілотованою військовими льотчиками, які мають досвід дозаправки у повітрі літаків цього типу – заступником командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенантом Аркадієм Вашутіним та начальником авіації повітряного командування «Захід» полковником Сергієм Близнюком.

Після успішних випробувань, було повідомлено, що надалі польоти таких екіпажів з практичним виконанням дозаправки у повітрі відбуватимуться планово. Інші льотні команди бригади теж залучать до виконання цього важливого елемента бойової підготовки, що дає змогу виконувати завдання зі збільшеним радіусом дій літаків Су-24М і Су-24МР.

«УПАЗ» – уніфікованих підвісних агрегатів заправки, що є технічним пристроєм, який встановлюється на літаках-заправниках, він призначений для дозаправки літальних апаратів у повітрі.

загрузка...
EXMO affiliate program