загрузка...

Елітні київські ресторани продовжують працювати під час карантину вихідного дня (відео)

14 ноября 2020 г. в 19:26

Ресторани Fabius та Queen Country Club під Києвом, в яких люблять бувати високопоставлені чиновники та нардепи, продовжують працювати в карантин вихідного дня.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Telegram-канал PavlovskyNews.

"Елітний заміський комплекс під Києвом у Конча-Заспі Queen Country Club, де свого часу були помічені Порошенко, Яценюк, Кличко, Гройсман та інші топ-політики, продовжує працювати", – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що у ресторані відвідувачами зайнято кілька столиків. Офіціанти в масках і кажуть, що заклад відкрито для гостей.

"Комплекс знаходиться в декількох кілометрах від резиденції президента Володимира Зеленського. На парковці – близько 10 автомобілів. Загалом, ніщо тут не нагадує про карантин вихідного дня", – зазначає PavlovskyNews.

"Ресторан Fabius під Києвом, в якому раніше були помічені нардепи ОТЗЖ Ківа, Рабинович, а також бізнес-партнер Кличка Палатний, також продовжує працювати в карантин вихідного дня", – йдеться у іншому повідомленні на каналі.

Зазначається, що елітний ресторан знаходиться в Конча-Заспі біля спортивної бази футбольного клубу "Динамо".

"На відміну від Queen country club, тут двері закриті на замок, але коли відвідувачі вже біля входу, охоронець впускає їх всередину", – зазначається у повідомленні.

загрузка...