Генерал Марченко розповів, коли в Україні можуть завершитися активні бойові дії (відео)

6 августа 2022 г. в 18:00

Генерал Марченко розповів, коли в Україні можуть завершитися активні бойові дії

Чимало українців цікавляться тим, коли в Україні може завершитися гаряча фаза війни. Ситуацію прокоментував генерал-майор Дмитро Марченко в інтерв'ю журналісту Тарасу Березовцю.

Генерал підкреслив, що російські війська хочуть вести наступ на Миколаїв. Проте, зазначив військовий, їм страшніше, аніж нам. Марченко додав, що громадянам нема чоло боятися, адже наші захисники будуть виганяти окупантів та чинити опір: бо це наша земля і ми не боїмося.

Багатьох росіян, розповів Дмитро Марченко, загнали на війну практично "палками". Деякі росіяни ще можуть врятуватися: щоб вижити, їм треба здатися та не виконувати злочинних наказів.

Щодо гарячої фази війни, то вона, як вважає генерал, закінчиться до кінця поточного року. Що стосується того, чи зможемо ми звільнити окуповані території Херсонської області до осені, то це залежить, зазначив військовий, зокрема й від постачання зброї.

"Коли ми знатимемо, скільки її нам дадуть, тоді можна робити якісь прогнози. Але ми будемо битися з нею чи без неї. Якщо треба, ми будемо вилами їх виганяти", – підкреслив генерал-майор Дмитро Марченко.

ukrainianwall.com

EXMO affiliate program