Головний лікар одеської лікарні погорів на хабарі

28 марта 2012 г. в 21:32

Посадову особу було затримано «на гарячому»

Співробітниками УБСБЕЗ ГУМВС України в Одеській області припинено злочинну діяльність 54-річного головного лікаря однієї з районних державних санітарно-епідеміологічних служб міста Одеси. Він систематично вимагав та отримував хабарі в сумі від 100 до 150 доларів США від суб’єктів підприємницької діяльності за сприяння їх роботі.

 

Так, посадову особу було затримано «на гарячому» під час отримання від директора оздоровчого комплексу хабара в сумі 5 тисяч гривень за сприяння підприємницької діяльності даного закладу шляхом складання та видачі позитивного акту обстеження.

 

Працівниками міліції на місці події вилучено сам предмет хабара, а також 35 тис. грн. та інші речові докази, що підтверджують протиправну діяльність посадовця. Наразі правоохоронцям задокументовано 7 фактів отримання останнім хабарів на загальну суму понад 30 тисяч гривень.

 

Прокуратурою Малиновського району м. Одеси у відношенні затриманого порушено кримінальну справу за ч.1 ст.368 (одержання хабара) КК України.

Підозрюваного затримано в порядку ст.115 КПК України.

 

Триває слідство…


ВЗГ ГУМВС України в Одеській області

EXMO affiliate program