Горлівчани допомагають міліції виявляти ігрові центри у місті

28 марта 2012 г. в 20:37

Результат діяльності журналістів очевидний

Завдяки активній громадянській позиції деяких городян у м.Горлівці виявлено черговий незаконний ігровий центр.

 

Як розповів начальник Горлівського МУ полковник міліції Павло Панасюк, кілька днів тому за повідомленням місцевого жителя було виявлено факт незаконного надання послуг у сфері грального бізнесу. Ігровий салон розташовувався в прибудові до житлового будинку № 142а, на проспекті  Перемоги. На момент прибуття міліції у приміщенні функціонували 29 ігрових автоматів, які були вилучені і направлені в камеру зберігання. Особистість організатора грального закладу встановлено, вживаються заходи щодо його затримання та притягнення до кримінальної відповідальності за ст. 203-2 КК

 

України – «заняття гральним бізнесом». - Окреме спасибі за висвітлення цієї теми місцевим ЗМІ, які у своїх публікаціях і відеосюжетах всебічно й об'єктивно доводять громадськості суть ситуації. Результат діяльності журналістів очевидний – в міліцію стали частіше звертатися і повідомляти важливу інформацію громадяни, які небайдужі до проблеми грального бізнесу, - зазначив Павло Петрович.

 

Прес-служба Горлівського МУ ГУМВС Україні в Донецькій області

 

EXMO affiliate program