Хочеш пограти з «одноруким бандитом», їдь на Житомирщину у село

8 ноября 2010 г. в 20:58

Деякі підприємці, не воліючи мати стосунків із правоохоронцями, після заборони грального бізнесу позакривали свої заклади. Інші бізнесмени просто перелаштувався на новий лад. Їхні однорукі бандити та рулетки стали віртуальними, проте не менше небезпечними.

 

А от житомирянин, власник ігрових автоматів вчинив простіше – він знайшов своїм «годувальникам» нове пристановище. Відвіз у село, де за згодою місцевого «шинкаря» облаштував у нього «дорослий куточок».


На успішність даного «проекту» впливала як близькість з обласним центром,  так і розташування на одній із транспортних артерій Житомирщини, до того ж неподалік обласна здравниця.


Як згодом з’ясували правоохоронці, бар задовольняв азартних гравців упродовж вересня – жовтня. Контингент відвідувачів «розважального центру» був різноманітним: від «залітних» мандрівників та пацієнтів здравниці до місцевих жителів, які часто полишали бар із вітром у кишені.


На запитання міліціонерів, чому власник бару погодився зайнятися забороненим бізнесом, чоловік відповів: мене запевнили, що «прийшла нова влада і всі заборони стосовно грального бізнесу відмінено».


Тепер така довірливість і непоінформованість власникові розважального закладу коштуватиме порушеної кримінальної справи та штрафу – до ста неоподаткованих мінімумів.

EXMO affiliate program