1 февраля 2014 г. в 18:01
Українська співачка Руслана Лижичко відвідала у Берліні прес-конференцію для найбільших європейських та світових інформаційних агентств та медіа.
"Під час прес-конференції я розповіла і продемонструвала докази всіх жахливих випадків порушень прав людини в Україні. Присутні журналісти не приховували сліз. Події, що відбуваються зараз в Україні, викликають у них шок і обурення", — написала Руслана.
Співачка також підтвердила світовим медіа про попередження щодо загрози власному життю.
Окрім того, Руслана виконала гімн України на завершення конференції.
"У цей момент абсолютно всі присутні встали і заспівали зі мною, продемонструвавши цим свою солідарність з українським народом", — додала співачка.
Руслана також розповіла, що конференція відбулася у музеї Берлінського муру, що заснований біля пропускного пункту "ЧекПоінт Чарлі"- місця, де проходив кордон між радянською та західною зоною Берліна.
"Також за пару тижнів заплановане відкриття виставки подій в Україні під лозунгом "Ні диктатурі! Боротьба за права людей без катування!", — повідомила вона.
По материалам: 24tv
