"Я знаходжусь в Україні": в окупованому Севастополі хлопець зняв прапор РФ (відео)

8 сентября 2023 г. в 14:51

Юнак сказав, що Севастополь — це Україна, а також зазначив, що "референдум" у Криму був незаконним. У мережі пишуть, що хлопця затримали.

У тимчасово окупованому Севастополі затримали молодика, який зняв прапор Російської Федерації і заявив, що перебуває в Україні. Про це повідомив проросійський Telegram-канал.

У мережу потрапило відео, на якому хлопець констатує, що Росія напала на його країну і що Севастополь є частиною України. Він також зазначив, що "референдум", який російські окупанти провели 2014 року, є незаконним.

У російських пабліках стверджують, що хлопець зняв прапор РФ і нібито топтав його ногами. Пізніше з'явилася інформація про те, що його затримали.

Інцидент прокоментували в українському волонтерському проєкті InformNapalm, зазначивши, що Севастополь є рідним містом для багатьох членів їхньої команди.

"Молодий хлопець відверто говорить окупантам, що Севастополь — це Україна. Пізніше репресивні каральні органи окупантів його затримали, але що ближчою буде деокупація Криму, то гучнішими й частішими будуть голоси людей, які чекають на деокупацію", — заявили у спільноті.

focus.ua

EXMO affiliate program