загрузка...

Як годують українських військових (ВІДЕО)

15 июня 2021 г. в 13:20

Починаючи з другої половини 2019 року в Україну повертається стара система харчування у Збройних Силах. Наразі харчуванням у ЗСУ займається лише одна компанія.

Про це в ефірі “Прямого” заявив волонтер, радник п’ятого президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков, пише Четверта студія.

“Командування Сухопутних військ опублікувало пост про те, що в армії все добре з харчуванням. Але не зрозуміло, чому тоді начальник Генштабу і головнокомандувач писали слізні листи про те, що в армії з харчуванням стало різко гірше. Я спілкуюся з великою кількістю військовослужбовців. І щоб дізнатися про стан харчування в тій чи іншій частині, мені не треба читати повідомлення командування Сухопутних військ. Мені достатньо поспілкуватися з бійцями безпосередньо. І вони мені можуть щодня надсилати фотографії з їдальні своїх порцій.

Починаючи з другої половини 2019 року ситуація з харчуванням стає все гірше і гірше. І, загалом, трошки розуміючись в цій системі, ми бачимо, що все йде до катастрофи. Там уже буде не просто погане харчування”, – сказав Бірюков.

Він також звернув увагу на монополізацію харчування у Збройних силах України.

“У 2019, йдучи з Міністерства оборони, наша команда залишила дуже детальну і чітку покрокову інструкцію, що потрібно зробити для того, щоб до кінця 2020 року всю армію перевести на харчування по каталогу. Але все почали робити з точністю до навпаки. Почали повертати стару систему харчування, а цього року 95% всього харчування армії віддали одній фірмі. Тобто у нас харчування в армії монопольне. Зараз підписана одна фірма, яка в плані якості ніколи не відрізнялася якимись чеснотами”, – зазначив волонтер.

загрузка...
EXMO affiliate program