Ярмак висловив позицію стосовно ухилянтів (ВІДЕО)

9 мая 2024 г. в 09:40

Артист заявив, що армії не вистачає людей

Популярний український музикант, а нині військовослужбовець Ярмак , висловив свою позицію стосовно чоловіків, які уникають мобілізації. Подробиці - в нашому матеріалі.

Нагадаємо, що Ярмак пішов у ЗСУ ще на початку широкомасштабного вторгнення рф. Він тоді говорив, що хоче стати прикладом для інших чоловіків.

Артисту всіляко показував, що важливо захищати рідну землю. Про свою позицію до чоловіків-ухилянтів Ярмак розповів в програмі Тур Зірками.

У мене особливої зневаги немає, я навпаки намагаюся всіма закликами, діями мотивувати цих людей побороти страх. Ми пройшли шлях, коли не було, наприклад, взагалі дронів, коли в дрони не вірили, зараз є дрони, віра, є все, зараз потрібні тільки люди,

- підтвердив репер.

Буває все дуже несподівано. І те, як летять снаряди, керовані авіаційні бомби, ти ніколи не можеш прорахувати, де вона впаде, що буде з тобою у цей момент. Були декілька моментів, коли 30 секунд-хвилина вирішувала питання життя. Якісь сили оберігали, що ти просто 30 секунд був там, ти міг затриматися і все, залишитися там на все життя. Але намагаємося не робити помилок, ставитися до цього, як до роботи,

- резюмував артист.

news.hochu.ua

EXMO affiliate program