Юрій Великий спародіював росіянку, у якої забрали “гробову” шубу. ВІДЕО

18 февраля 2023 г. в 23:50

Актор Студії Квартал 95 Юрій Великий спародіював вдову окупанта, яка отримала шубу в обмін на вбитого на війні проти України чоловіка, пишуть enovosty.com.

“Дякую організації КВК – Комітет вдовей Новоросії за таку несподівану підтримку. Дуже символічно, що сьогодні, у таке свято, День закоханого Валентина, всім жінкам нашої республіки, у яких чоловіки не повернулися зі спецоперації, подарували такі цінні подарунки. Мій чоловік, теж Валентин , або як я його завжди ласкаво називала, Валенок, у житті б не купив мені таку шубу… А тепер, коли він уже не в житті, у мене з’явилася така розкішна шуба, в якій, я впевнена, мені буде дуже легко знайти собі нового чоловіка-валянка”, – сказала жінка.

Втім, як відомо, після відео у росіянок відібрали “подарунки”. Тим самим Юрій Великий висловив припущення, що замість шуб жінкам ще могли роздати.

“Сталася маленька неув’язочка. Справа в тому, що як нам пояснили організатори, шуби дарують тим, у кого не повернулися двоє чоловіків. А оскільки в мене не повернувся тільки один, мені належить куртка. Ось така симпатична, якісна, майже нова. Тому я хочу подякувати організації НКВС – це Безжурний Комітет Вдовей ДНРії за таку несподівану підтримку”, – продовжив актор у ролі росіянки.

Але як виявилося куртки також забрали, а замість них видали светри, а потім шкарпетки. Зрештою вдова залишилася без свого верхнього одягу, який у нього забрали “організатори”.