Кім назвав новий вид шантажу росіян проти українців — відео

3 августа 2023 г. в 23:20

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім вважає, що метою російських обстрілів півдня України та портів є насамперед терор мирного населення. Росіяни хочуть примусити українців жалітися.

Яка мета російських обстрілів півдня

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім зазначає, що російські війська обстрілюють південь України невисокоточною зброєю.

І вони розуміють, що вони промахнуться, і це їх теж влаштовує. Тому я не можу сказати, що цим вони впливають на зернову угоду. Це просте залякування, щоб тероризувати мирне населення.

Вони точно розуміють, що цими ракетами знищити портову інфраструктуру неможливо. Навіть якщо буде у 100 разів більше ракет, портова інфраструктура залишиться діючою. І якщо вони влучили в склад в Одесі, де було 20 тисяч тонн зерна, то в Миколаєві його приблизно 30 мільйонів тонн. Тобто треба помножити кількість ракет, які випустили, для того, щоб щось знищити. Це неможливо. Тобто вони шантажують і обстрілюють.

На думку Кіма, росіяни намагаються сформувати суспільну думку українців.

У травні вони обстрілювали Київ. Три дні Київ не був обстріляний лише за весь травень. І люди втомилися в Києві. Вони почали “роптати”, ну що це відбувається. Хоча в Києві найкраще ППО зараз у світі. Але при цьому люди через нерви, через те, що це незвично, починають тиснути на владу, жалітися, виїжджати. І таке інше. Давати слабину, скажімо так.

Зараз ворог взявся за Одесу. На думку Кіма, метою росіян є те, щоб одесити почали жалітися.

Я гадаю, що вони формують суспільну думку. Я гадаю, що вони не обстрілюють Миколаїв часто, тому що в нас вони гатили рік з чимось, і на нас це не діє в принципі. Тобто в нас вона не зміниться. Оце я вважаю, що відбувається.

novyny.online.ua

EXMO affiliate program