Колаборанти на Харківщині через жадібність потруїлися російською "гуманітаркою"

15 августа 2022 г. в 06:40

На тимчасово окупованій Харківщині колаборанти привласнювали гуманітарну допомогу, яка надходила з росії. Однак жадібність ще нікого не доводила до добра – вони масово потруїлися.

Випадки з отруєннями чітко показали якість російської гумдопомоги, а колаборанти вкотре продемонстрували свою жадібність. Про це 24 каналу розповіла кореспондентка з Харкова Анна Черненко.

За даними місцевих мешканців та розвідки, з Борівської громади Харківської області російські окупанти здебільшого вийшли. Однак це не стосується села Підвисоке, там зосереджені артилерія та сили ворога. Чимало росіян захопили будинки місцевих мешканців, оселилися там і розкрали майно.

У міноборони держави-агресорки хизуються неймовірною кількістю гуманітарної допомоги, яку ввезли до Борівської громади. Однак місцеві мешканці розповідають, що вона непридатна до споживання. Відомо, що колаборанти, які пішли на співпрацю з ворогом, масово труяться. Не дивно, що вони поплатилися за свою жадібність.

Родини колаборантів шалено потруїлися. Гумдопомога лишалася в руках "своїх людей", у місцевої нової влади. Факти отруєння через жадібність, інакше не скажеш. Вони не віддали це людям, а залишили собі. Якість російської гуманітарки показала себе,– зауважила Черненко.

Таким чином окупанти та зрадники подбали про українців. На щастя, місцеві мешканці не отримали доступу до простроченої їжі, вони залишилися живі та здорові.

EXMO affiliate program