Кричала, що ЗСУ мають скласти зброю і здатися Путіну: на Київщині прихильницю "русского міра" висадили з електрички. Відео

23 ноября 2022 г. в 12:30

Днями у київській електричці жінка почала просувати ідеї "русского міра" заявляючи, що країна-агресор "прийшла захищати". Після суперечки та штовханини пасажири висадили її на найближчій станції.

Відповідний відеозапис було опубліковано в соціальних мережах. Подія сталась поблизу станції Немішаєве.

"У Київській електричці жінка просувала "русский мір", за словами очевидців, назвала ЗСУ вбивцями і пропонувала скласти зброю і здатися путіну", – йдеться в підписі до відеозапису.

На опублікованому записі видно, що жінка почала називати вбивцями усіх, хто тримає зброю, та заявляє, що "словами потрібно домовлятись, а не автоматами". На зауваження одного з пасажирів про те, що неможна говорити погані слова про українську армію, вона відповіла, що "мені нафіг армія непотрібна".

Після цього громадянку попросили помовчати, але вона продовжила розповідати, що "Київ на дурняк живе, а вся Україна в гробах лежить". Після фрази "Росія прийшла защищать", один з пасажирів не витримав, між ним та жінкою сталась штовханина, а пізніше, її висадили на найближчій станції.

На відео присутня нецензурна лексика!

obozrevatel

EXMO affiliate program