загрузка...

Мер Полтави зробив проросійську заяву у ефірі телеканалу «Наш» (відео)

6 декабря 2021 г. в 10:10

«На нашій території воюють дві наддержави. Це Сполучені Штати Америки і Росія»

Міський голова Полтави Олександр Мамай зробив у ефірі пропагандистського телеканалу «Наш» низку неоднозначних заяв. Так, проводячи екскурсію містом для журналістів, він звернув увагу на пам’ятник, присвячений перемозі Петра І та московського війська над шведами.

«Я, як міський голова, який тут народився, який тут виріс, усе життя живу, горджуся тим, що зараз перебуваю у центрі нашого міста біля цього славетного пам’ятного знака», – сказав Мамай.

Як відомо, Полтавська битва, союзником шведського короля Карла XІІ у якій був гетьман Іван Мазепа, мала трагічні наслідки для України. Однак мер Полтави похвалився, що нещодавно у місті відсвяткували 300-річчя цієї «загальносвітової події».

«Хотілося б, щоб наші активісти не доруйнували його», – зауважив Мамай про пам’ятник.

Висловився міський голова і про агресію Росії щодо України.

«У нас сьогодні відбуваються ці бойові дії, на нашій території воюють дві наддержави. Це Сполучені Штати Америки і Росія. Прикро, що іде брат на брата», – сказав він.

Насамкінець Олександр Мамай висловив великий жаль, що місцевий завод «Лтава» не може більше продавати свою продукцію до Росії через санкції.

«Сьогодні він майже закритий. Там трудилися до 8 тисяч людей, працювали на оборону, космічну галузь. Не може сьогодні працювати на Росію, люди залишаються без роботи, ідуть на біржу», – пожалівся мер.

главком

загрузка...
EXMO affiliate program