Мережею шириться відео, як на Закарпатті розлючена учителька б’є по голові школяра (ВІДЕО)

22 января 2022 г. в 21:00

Відео яке викликало чимало обурень опублікував Йосип Бережанський у соцмережі Фейсбук.

На відео видно, як вчителька математики кричить на школяра, який не може розв'язати приклад біля дошки. Жінка дратується від неправильних відповідей дитини та б'є його рукою по голові. Зрозумівши, що навіть таким чином не отримає бажаного результату, вона почала принижувати учня перед усім класом та погрожувати поставити поганий бал, якщо той не буде просити у своїх однокласників допомоги. В цей момент хлопчик не витримав і заплакав, однак сльози дитини не розчулили жорстоку вчительку, навпаки, це роздратувало її ще більше.

Хоч автор публікації й не додав до відео більше ніякої інформації, в коментарях зазначають що це школа у селі Ве́рхнє Водяне, Великобучківської ОТГ, що на Рахівщині.

В коментарях до допису з'явилось чимало обурення фейсбук користувачів:

"Просто жах, як можуть такі вчителі працювати в школах"

"А ви знаєте, у мене мама теж вчителька, і хочу сказати, що ті діти, які більш "слабенько"вчилися більше поваги дають, а ніж відмінники.Завжди привітні, вітаються,вітають зі святами-одним словом-не забувають вчителя, якщо вчитель ставився до них добре, а цій дитині, ця вчителька закарбується в пам'яті"

"Бідна дитина. Я теж вчителька. Буває різне. Нерви іноді здають. Але такої неповаги до особистості дитини собі не дозволяю. Треба себе тримати в руках" Не вбивати душу дитячу!!!!!"

goloskarpat.info

EXMO affiliate program