1 декабря 2010 г. в 09:25
За його словами, Володимир прибув 30 листопада на свято до Генпрокуратури, де здивував своїм транспортним засобом.
"Володимира характеризують як людину надзвичайно скромну. Тому я не розумію його наближених, що оточуюють митрополита такими атрибутами людської слабкості як розкішний лимузин та персональні номери, що більше характерно для наших "мільярдерів із трущоб", - пише журналіст.
За його словами, чи не краще півтора мільйона гривень, які коштує той "Мерседес", спрямувати на допомогу хворим, а митрополита возити на невибагливих "Тойоті" чи "Опелі"?
Нагадаємо, минулого року, щоб подивитися, на яких машинах роз'їжджають київські священики, чергувала кілька днів перед офісом однієї з церков. Парк авто журналістів вразив.
Так, зокрема, патріарх Філарет раніше їздив на старій "Волзі", але потім йому подарували кілька "Мерседесів", якими він і користується.
