Могли святкувати вдома, але Росії вони не потрібні: як зустрічають Різдво полонені окупанти в Україні. Фото і відео

25 декабря 2023 г. в 10:00

До російських окупантів, які вторглися в Україну, щоб захоплювати міста та вбивати місцевих жителів, але потрапили в полон, теж прийшло Різдво. Це свято вони могли б зустрічати вдома, але країна-агресор Росія не поспішає повертати своїх громадян, яких відправила до чужої країни вчиняти злочини.

Кадри з однієї з колоній, де знаходяться російські військовополонені, опублікували у Telegram-каналі проєкту "Хочу жити" у неділю, 24 грудня. Цей проєкт покликаний допомогти військовим армії Росії безпечно здатися в полон.

"Свято приходить до всіх, навіть до російських військовополонених. Ці люди могли зустрічати його вдома, у родинному колі, але їхня держава думає інакше і не поспішає їх повертати", – сказано в повідомленні.

На фото показано кілька сотень російських військових, для яких влаштували концерт. Їхній зовнішній вигляд – чистий, без слідів насильства, голодувань чи побиття – доводить, що Україна дотримується норм міжнародного гуманітарного права, а також елементарної людяності.

У проєкті закликали показати ці кадри тим, хто "розповідає казки про жахи українського полону" та попросити показати аналогічні з полону російського.

Там також зазначили, що вимагають від російської сторони такого ж відношення до українських військовополонених та цивільних заручників.

obozrevatel.com

EXMO affiliate program