Морозиво з розчином для дезінфекції інструментів: у київських супермаркетах продають небезпечний смаколик

28 июля 2021 г. в 03:01

Відповідно до закону, всю партію цього продукту повинні негайно вилучити з продажу і повідомити про це в контролюючі органи.

Морозиво з розчином для дезінфекції інструментів: у київських супермаркетах продають небезпечний смаколик

Як повідомили у Держпродспоживслужбі, ідеться про продукт компанії Масгомех SRL, Campia-Turzii, в якому міститься заборонена речовина етиленоксид.

Небезпечне морозиво з’явилося в супермаркетах Metro Cash & Carry. Повідомляється, то цей продукт виробляють в Румунії і до складу входить етиленоксид – отрута, яка негативно діє на теплокровних тварин і людині. Він має наркотичну, канцерогенну дію. Така добавка була виявлена в деяких видах морозива Mars.

Крім того, як виявилося, на упаковці морозива виробником вказана Франція, проте завозять його саме з Румунії. У складі цього продукту також був виявлений стабілізатор, який також дуже шкідливий для здоров’я.

Довідково:

Етиленоксид – хімічна речовина, яка використовується в медицині для дезінфекції інструментів. Для внутрішнього використання воно дуже небезпечно і може викликати сильне отруєння. Прояви такого отруєння: сильний головний біль, задишка, нудота і блювота.

EXMO affiliate program