На Черкащині через вбивство хлопця люди пікетували РВВС

6 октября 2013 г. в 18:29

Мітингувальники вимагали справедливого розслідування вбивства.


У селищі Лисянка Черкаської області в суботу близько 200 осіб пікетували райвідділу міліції з вимогою справедливого розслідування вбивства і покарання вбивць 24- річного місцевого жителя.


Наприкінці вересня двоє хлопців під баром «Корона» в селищі побили до смерті молодого хлопця. Його госпіталізували, проте життя йому врятувати не вдалося. Результати судово-медичної експертизи підтвердили факт насильницької смерті і вказали на те, що молодий чоловік загинув після останнього удару, якого йому завдав 20-річний місцевий житель.


Маючи достатньо підстав вважати його причетним до загибелі потерпілого, слідчий оголосив йому про підозру за статтею 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України і подав клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Районна прокуратура підтримала клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу. Однак слідчий суддя Лисянського районного суду відмовила у клопотанні і винесла постанову про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Прокуратура на це рішення внесла апеляцію з вимогою обрання запобіжного заходу утримання під вартою.


Перед мітингом під стінами райвідділу, суд задовольнив клопотання прокурора - підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, повідомляє УНІАН .


Іншому учаснику бійки оголошено підозру. В даний момент проводяться слідчі дії вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.


Прокуратура Черкаської області взяла під контроль звернення громадян за цим фактом.

 

По материалам: newsradio

EXMO affiliate program