На Донеччині судитимуть лікарів, з їх вини загинула чотирирічна дівчинка

19 августа 2013 г. в 22:10

Медиків звинувачують у ненаданні пацієнтці необхідної медичної допомоги.

 

 

 

Двох лікарів центральної лікарні Красноармійська судитимуть за смерть 4-річної Вікторії Дігтяр, якої не стало у вересні 2011. Два роки тривало слідство за фактом смерті дитини. Зараз справу врешті передали до суду.


Батько дитини впевнений:  саме лікарі Красноармійська винні у смерті його дочки. Дівчинка чимось отруїлась, але  медики втратили результати аналізів дитини і дві доби не могли поставити їй діагноз. Тому й не лікували – бо не знали від чого.  


Батько говорить – коли зрозумів, що ці лікарі його дитину не врятують, став благати  викликати підмогу з обласного центру. Але медики  проігнорували його прохання. Викликати спеціалістів з Донецька довелося міліції.   


Два роки тому лікарі не визнавали свою провину у смерті дитини.  Не визнають своєї провини медики  і зараз. Але в прокуратурі кажуть, під час слідства було проведено шість судово-медичних експертиз, які доводять – лікарі  не надали дитині необхідну допомогу. За грати обвинувачені не потраплять, але скоріш за все позбавляться роботи – це передбачає санкція статті.   


Наталія Слипченко, прокурор відділу нагляду прокуратури Донецької області:

Стаття передбачає штраф від 5 до 50 неоподоткованих мінімумів, з позбавленням права обіймати посади, виправні роботи та громадські роботи.


Судовий розгляд справи розпочнеться 26 вересня – в цей день буде рівно 2 роки, як померла Вікторія.     

EXMO affiliate program