На Балі турист із Росії роздягнувся на священній горі й похвалився в мережі пікантним фото: тепер скаржиться на погрози. Відео

24 марта 2023 г. в 18:56

Блогер із Росії Юрій Чилікін здійснив дурну витівку на острові Балі (Індонезія). Він сфотографувався з оголеною п'ятою точкою на священній горі Агунг, тим самим образивши місцевих жителів.

"Жартівник" намагався уникнути скандалу, закривши свою сторінку в соціальній мережі, але це не допомогло. Тепер росіянин скаржиться на погрози на свою адресу.

Турист зробив образливе фото без штанів, коли ходив до вулкана на екскурсію разом із групою інших відпочивальників. Кадр він оприлюднив у мережі 19 березня.

Місцеві активісти помітили світлину та зчинили скандал. Вихідка Чилікіна стала відомою у багатьох індонезійських інтернет-пабликах, про неї написали ЗМІ.

Росіянину довелося виправдовуватися. Він стверджує, що не думав, що це когось образить.

Громадянин країни-агресорки заявив: мовляв, він був "в шоці та нажаханий". Нібито він просто "неправильно зрозумів трактування" символізму вулкана.

"Звичайно ж я не знав, що це є одним із найсвятіших місць на острові Балі", – зізнався турист. Він вибачився й заявив, що готовий грішми спокутувати свою провину.

obozrevatel.com

EXMO affiliate program