загрузка...

На Хмельниччині уник відповідальності чиновник-шкуродер, який тягнув собаку на ланцюгу за машиною (відео)

27 января 2021 г. в 02:22

Нібито від нанесених травм у собаки ознак ускладнення здоров’я не виявлено й каліцтва відсутні.

У діях колишнього директора Держархіву Хмельницької області Володимира Байдича, якого підозрювали у жорстокому поводженні з тваринами, слідчі поліції криміналу не виявили. Про це заявив заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Сергій Комонюк. Повідомляє "Суспільне".

«Судово-медична експертиза, яку проводили у Харкові, дала висновок, що виявлені у собаки на кличку Барсік тілесні ушкодження відносяться до середнього ступеня важкості з тривалим розладом здоров’я. Проте, від нанесених травм у собаки ознак ускладнення здоров’я не виявлено, а ознаки каліцтва відсутні. Тому, на підставі висновку цієї експертизи, слідчим відділом Красилівського відділу поліції прийнято рішення про закриття кримінального провадження у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 299 Кримінального кодексу України», - каже Сергій Комонюк.

Він також додає, що одночасно начальнику Красилівського відділу поліції направлено матеріали для розв'язання питання про притягнення винної особи до адміністративної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

За словами начальниці сектору комунікацій головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Інни Глеги, собака Барсік досі проживає в кінологічному центрі ГУ Нацполіції області.

«Йому виділили окремий вольєр. Наразі Барсік гарно почувається, він доглянутий і чекає на нових господарів, які захочуть прийняти його у свою родину. Але з бажаючих його забрати, до кінологічного центру ніхто не звертався», - каже Інна Глега.

До речі, після скандалу про знущання над власною собакою, шкуродера Володимира Байдича з посади в Хмельницький ОДА одразу звільнили.

Нагадаємо, 18 листопада 2019 року голова Хмельницької організації захисту тварин «Врятуй життя» Олена Голубнича розповсюдила у соцмережах відео, на якому видно, як зупинили автівку, до якої був прив’язаний собака із закривавленими лапами. З салону вийшов чоловік та пояснив: собака агресивний, тому він вирішив його вивезти. Водія та його легкову машину впізнали користувачі соціальної мережі. Ним виявився Володимир Байдич, директор Державного архіву в Хмельницькій області.

greenpost.ua

загрузка...