На Сумщині жінку судитимуть за вбивство новонародженої дитини

29 ноября 2023 г. в 19:53

Лебединським відділом Сумської окружної прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 35-річної жительки м. Лебедин за фактом умисного вбивства своєї новонародженої дитини (ст. 117 КК України).

За даними слідства, підозрювана тривалий час приховувала свій стан від оточуючих та лише в червні 2023 року на 27 тижні вагітності звернулася до жіночої консультації, де її було взято на облік. Під час чергового огляду 18 вересня жінці було призначено госпіталізацію в обласний перенатальний центр, однак рекомендацію лікаря вагітна проігнорувала.

Вже 22 вересня за місцем свого проживання жінка в туалеті самостійно народила життєздатну дівчинку вагою 3 кг 150 г, після чого поклала дитину в ящик для білизни, що знаходиться всередині розкладного крісла. Лише через декілька днів у зв’язку з поганим самопочуттям вона звернулась до медиків, яким повідомила, що дитина померла.

Згідно лікарського свідоцтва причиною смерті новонародженої є травматичний субарахноїдальний крововилив.

Досудове розслідування завершено слідчими відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

dancor.sumy

EXMO affiliate program