загрузка...

На Запоріжжі школярку переслідує 38-річний чоловік: дівчина розповіла подробиці (відео)

9 сентября 2021 г. в 12:30

Раніше ми вже повідомляли про ситуацію, яка сталася в Степанівці-1, що в Мелітопольському районі. Тут 38-річний місцевий мешканець вже другий рік переслідує 16-річну школярку. Життя неповнолітньої Валерії перетворилось на фільм жахів, адже щоночі чоловік приходить під її вікна, залякує повідомленнями та погрожує позбавити життя.

У ефірі програми «Стосується кожного» Валерія розповіла подробиці ситуації.

Як розповіла дівчина, розпочалось все близько двох років назад. Їй в соцмережах написав невідомий чоловік (фото в акаунті були не його, тому одразу дівчина не зрозуміла хто це). Він почав писати компліменти та приємні слова. Валерія не відповідала взаємністю, лише дякувала. Приблизно через тиждень вона дізналась особу людини, яка їй пише. це виявився 38-річний односелець — Віктор, який вже неодноразово притягався до відповідальності. У селі його трохи бояться, через нестабільну психіку. Після того як дівчина дізналась з ким спілкувалась, вона заблокувала прихильника. Тим самим викликала ще більшу агресію у свою сторону. Зараз чоловік щоночі приходить під вікна дівчини, слідкує за нею та погрожує зіпсувати життя. Мати Валерії Наталя розповіла, що поліція розводить руками та не приймає жодних дій. Жінка запевняє, що справу завели лише тоді, коли з’явились публікації в ЗМІ.

У студії стало відомо, що окрім Валерії чоловік переслідує ще одну неповнолітню — Злату. Їй він погрожує зґвалтуванням та намагався випитати місцеперебування Валерії. Нині мати Віктора захищає його та запевняє, що Валерія приходила до них ночувати, а її сина безпідставно оббрехали. Сам же чоловік запевняє, що це Валерія закохалась в нього та заважає йому нормально жити.

В поліції прокоментували, що нині проводиться перевірка та розслідування стосовно можливої бездіяльності правоохоронців.

Деталі можна подивитись в ефірі телеканалу.

forpost.media

загрузка...
EXMO affiliate program