загрузка...

На Житомирщині батьки, які спалили дитину, отримали 40 тисяч грн соцвиплат

6 ноября 2019 г. в 00:10

У Житомирській області батьки, які вбили свою дочку, а тіло спалили в печі , після її смерті отримали на неї понад 40 тисяч гривень соціальних виплат. Про це розповіла керівник прес-служби прокуратури Житомирської області Тетяна Гоша.

За її словами, досудове розслідування за фактом вбивства, шахрайства та підробки документів завершено. 4 листопада обвинувальний акт затвердили і направили в Овруцький районний суд для розгляду.

Встановлено, що батько п'ятирічної дівчинки під час сварки вдарив її кулаком, від чого дитина втратила свідомість і впала.

"Мати, будучи в злочинній змові з батьком, сприяючи здійсненню жорстокої розправи над дочкою, приховала тіло дівчинки. Виявивши, що дитина померла, батько в будинку розпалив вогонь у печі, спалив тіло дочки, а попіл і останки виніс і викинув в річку", – йдеться в матеріалах справи.

Надалі батьки приховали смерть дочки, яка мала статус дитини з інвалідністю. Вони підробили документи і використовували їх для отримання соціальних виплат.

"Таким чином, за свідомо підробленими офіційними документами вони протягом серпня 2018 – травня 2019 незаконно отримали з державного бюджету соціальну допомогу як малозабезпечена сім'я, а також допомогу по догляду за дитиною з інвалідністю у віці до 18 років на загальну суму понад 43 тисячі гривень" , – додали в прокуратурі.

СЕГОДНЯ

загрузка...
EXMO affiliate program