Надбавка до стипендії виявилась кримінальною

9 апреля 2012 г. в 11:33

Стосовно  трьох наркодилерів правоохоронці порушили кримінальні справи

В народі існує приказка: «Хто володіє інформацією, той володіє світом». Саме завдяки вчасно отриманим даним, працівники транспортної міліції по гарячих слідах затримали трьох чоловіків, які займалися незаконним придбанням, зберіганням, перевезенням та збутом особливо небезпечних наркотичних засобів.

 

Дізнавшись, що 28-річний житель Ніжина займається збутом наркотичних засобів, працівники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків ЛВ на станції Ніжин здійснили оперативну закупку наркотиків. Метою проведення заходів стало документування злочинних дій правопорушника.

 

24-річний псевдопокупець придбав наркотичний засіб, нібито, для власного використання. Він домовився із продавцем про зустріч, під час якої «актор» передав наркодилеру 80 гривень для придбання наркотичного засобу. Після чого останній зайшов у під’їзд багатоповерхового будинку та, повернувшись через 10 хвилин, передав покупцеві паперовий згорток. Відповідно до висновку експерта, рослинна речовина, загорнута у папір, була особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом, обіг якого заборонено. Через тиждень покупець знову зустрівся із продавцем наркотиків. Таким самим чином він придбав наркотики вдруге, після чого одразу правоохоронці затримали розповсюджувача дурману.

 

Згодом вдалось встановили і злочинний ланцюжок, що вивів міліціонерів на джерело надходження наркотичних засобів. З’ясувалось: наркотики перепродували тричі, з рук в руки, а виходили вони з рук неповнолітнього студента одного з Ніжинських вузів. Влітку минулого року хлопчина за рідним селом, в якому мешкають батьки, знайшов куші дикоростучої коноплі. Знаючи, що рослина є наркотичним засобом, нарвав її, висушив, подрібнив, склав у поліетиленовий пакет та сховав у гаражі. Можливо знадобиться. У вересні тож ж року він познайомився з 23-річним мешканцем Ніжина. Новий знайомий запропонував підзаробити, збуваючи йому дурзілля. Оскільки студенту завжди потрібні були гроші, він не відмовився від привабливої пропозиції і час від часу реалізовував заздалегідь заготовлену коноплю за ціною 350 гривень за один стакан. Але, як кажуть, скільки ниточка не в’ється, а кінець завжди знайдеться. На жаль, кінець виявився невтішний. Правоохоронці, під час обшуку за місцем проживання неповнолітнього, знайшли майже 669 грам сухої подрібненої речовини рослинного походження, яка, згідно з висновком експерта, виявилась тим самим канабісом.

 

Стосовно усіх трьох наркодилерів правоохоронці порушили кримінальні справи за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання, перевезення особливо небезпечного наркотичного засобу з метою збуту). За втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність, 23-річного мешканця Ніжина притягнули до відповідальності ще й за статтею 304 Кримінального кодексу України. Ділкам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

EXMO affiliate program