Напередодні православної Паски наймані вбивці розстріляли відомого бізнесмена

16 апреля 2012 г. в 19:00

Дніпропетровці шоковані вбивством на Великдень

У Дніпропетровську напередодні православної Паски наймані вбивці розстріляли відомого бізнесмена Геннадія Аксельрода. За словами очевидців, зухвалий злочин було скоєно у центрі міста приблизно о 17 годині, коли підприємець на своєму розкішному авто, разом з дружиною та донькою, повертався додому.


Біля арки з чавунними воротами по вулиці Гоголя,1 пана Аксельрода чекав велосипедист, вдягнений в каску, окуляри, жилет та інше спортивне приладдя. Він вистрелив з пістолета з глушником через вітрове скло, але бізнесмен відкрив дверці авто та кинувся тікати у напрямку проспекту Карла Маркса.


Вбивці, який переслідував свою жертву, вдалося зробити ще кілька пострілів, у тому числі контрольний – у голову. Деякі очевидці кажуть, що велосипедистів було двоє і після вбивства вони швидко зникли з місця злочину.


Власник готелів і не лише...Віце-президент промислово-фінансової групи "Спарта", 45-річний Геннадій Аксельрод останніми роками займався будівництвом. Він був власником і співвласником крупних об'єктів нерухомості в центрі міста – розкішного готелю "Аксельгоф", у якому минулого року під час візиту до Дніпропетровська зупинявся президент Ізраїлю Шимон Перес, а також кількох сучасних торговельних центрів - у тому числі ТЦ "Пасаж" на головній площі міста.


Окрім того, саме Геннадія Аксельрода називають автором ідеї та керівником будівництва найбільшого в світі єврейського культурного центру "Менора", який фінансує місцева єврейська національна громада. Відкриття цього центру планується у Дніпропетровську на кінець нинішнього року.


Розповідають, що в умовах економічної кризи будівельний бізнес покійного зазнав певних проблем з поверненням багатомільйонних боргів, а промислово-фінансову групу було визнано банкрутом. Г.Аксельрода вважали людиною, близькою до групи "Приват", з якою його пов'язували численні бізнес-зв'язки.


"Пам'ятник олігархові"Цікаво, що останніми роками на представників цієї групи було скоєно низку замахів. 13 жовтня 2009 року у центрі Дніпропетровська на вулиці Харківській у результаті вибуху загинув бізнесмен В'ячеслав Брагинський. Рік по тому, 17 вересня 2010 року, від вибуху в кафе "Пеппероні" ледь не загинули сам Геннадій Аксельрод та його партнер Геннадій Корбан.


Того разу він отримав перелoм ліктя та опіки, але залишився живий. В одному зі своїх інтерв’ю Г.Корбан заявив, що замах було скоєно саме на нього, бо будівельний бізнес Г.Аксельрода мав цілком мирний характер. Тепер виявилось, що не зовсім так.


Представники правоохоронних органів на разі подробиць убивства не розголошують та версій не висувають, і, як виглядає, чинять завбачливо, бо більшість подібних злочинів залишається нерозкритими.


Втім, багато дніпропетровців вважають, що вбивство відомого бізнесмена пов’язане саме з його професійною діяльністю, бо в особистому житті він був інтелігентною і не публічною людиною.


Жителям Дніпропетровська Г.Аксельрод став відомим переважно через прижиттєвий бронзовий пам’ятник, який йому встановили на 40-річний ювілей друзі та ділові партнери. Цю скульптуру на Катеринославському бульварі дніпропетровці "охрестили" "пам’ятником олігархові". Тепер багато хто вважає, що то була погана прикмета.

 

По материалам: источник

 

 

EXMO affiliate program