Обікрав своїх: окупант, який вижив після обстрілу, пограбував мертвих побратимів і втік (відео)

14 марта 2023 г. в 06:30

Прикордонники з артилеристами знищили чотирьох окупантів на щойно облаштованих позиціях. А дрон захисників зафіксував факт мародерства загарбником у своїх же поплічників.

Засмічені позиції і розриті окопи – такий "краєвид" побачили українські прикордонники за допомогою дрону. Саме завдяки йому, наші захисники зуміли знищити влучними ударами чотирьох російських загарбників.

Але найцікавіше сталось потім. Один із росіян, який вижив після артобстрілу, встав, обшукав побратимів, з якими ще хвилину тому разом нападав на Україну, вичистив їхні кишені, забрав бронежилети і втік, залишивши тіла товаришів лежати просто неба, в полі. Відомо, що знищення окупантів сталося на Бахмутському напрямку.

Такі випадки, до слова, непоодинокі. Ще на відео, відзнятих командиром підрозділу аеророзвідки "Мадяр", також були зафіксовані випадки, коли вцілілі російські загарбники "чистили" кишені мертвих побратимів. Робили це, ймовірно, з наміром забрати документи вбитих окупантів, аби їхні тіла не змогли ідентифікувати.

За законом росії, не ідентифікований солдат вважається зниклим безвісти, а якщо зниклий – значить, не доведена його смерть. Відповідно, жодних виплат родина загиблого росіянина не отримає.

Нагадаємо, ще рік тому путін обіцяв, що усім членам сімей російських військовослужбовців, які загинули під час спеціальної військової операції, себто на війні в Україні, буде перераховано страхове забезпечення та одноразову допомогу – 7 млн 421 тисяча рублів. Також виплачуватиметься щомісячна грошова компенсація кожному члену сім'ї загиблих.

Але на практиці гроші отримати важко. Крім того, що рф занижує кількість загиблих, виплати не нараховують родичам зниклих безвісти, добровольців, бойовиків "ДНР/ЛНР" та найманців. Натомість місцева влада дарує родичам досить дивні "втішні подарунки", ними ж намагаються "заохотити" сім'ї мобілізованих окупантів.

stopcor.org

EXMO affiliate program