Операторка дрона ЗСУ підірвала спостережний пункт рф на узбережжі Дніпра під Херсоном (відео)

5 мая 2023 г. в 19:30

Захист рідної країни – не тільки чоловіча справа: у Силах оборони немає жодної дискримінації за ознакою статі. У лавах ЗСУ, поруч із хлопцями, несуть службу жінки і дівчата, які демонструють неабияку влучність і вправність у знищенні ворожих об'єктів. Так, на тимчасово окупованій території Херсонщини операторка БПЛА вистежила й підірвала спостережний пункт росіян, розташований на першій береговій лінії.

Кадрами нічної зйомки влучної атаки, реалізованої на левобережжі Херсонщини спільними зусиллями зведеного загону ударних БПЛА "Онікс" ДПСУ та спецзагоном під керівництвом генерал-майора Дмитра Марченка, поділився в ніч з 4 на 5 травня канал "Николаевский Ванек". Цей ресурс адмініструє представник Сил оборони півдня.

"Бойова група дівчини-"коршуна" спільно з прикордонниками відпрацювали СПшку ворога десь на лівому березі Херсонської області. Так, наші дівчата не тільки вміють борщі варити, а ще й "смажити" окупантів. У результаті бойової роботи СП знищена. Війська "дядька Діми" працюють!", – написав він.

На кадрах можна побачити, як пілотований українською захисницею дрон із ювелірною точністю влучає в будинок на першій береговій лінії Дніпра (у кадрі видно водне плесо й причали), який росіяни використовували для ведення спостереження за рухами наших військ на деокупованих територіях Херсонщини.

stopcor.org

EXMO affiliate program