Пельмені, дрова, рушники — що замість грошей отримують від посадовців сім’ї загиблих мобілізованих росіян (ВІДЕО)

23 февраля 2023 г. в 15:30

Пачка пельменів, дрова та квитки до аквапарку — це перелік того, що отримують сім’ї російських вояків як компенсації за їхню загибель на війні проти України. Втім, декому не дістається і цього, стверджують експерти, повідомляє FREEДОМ.

Жительці російської Туви, батьківщини міністра оборони РФ Сергія Шойгу, Валентині Ондер місцева влада компенсувала пачкою пельменів втрату загиблого в Україні сина. Чоловік не повернувся з Лисичанська. У межах акції “Ліпи добро” Валентині та іншим матерям видали гуманітарну допомогу. На війні перебуває і другий син жінки.

У тій же Туві на республіканському рівні оголосили про виділення сім’ям мобілізованих по барану, а ще пообіцяли овочі та борошно.

“У муніципалітетів є поголів’я дрібної рогатої худоби, отриманої від учасників губернаторського проєкту. Домовилися, що передамо по одній голові родині мобілізованої. Повторюся — це наші першочергові заходи підтримки. Проаналізуємо, можливо, знадобиться систематизація допомоги”, — заявив член партії “Единая Россия” Владислав Ховалиг.

Не менш дивним подарунком стали дрова. Посадовці похвалилися безперервною підтримкою сімей мобілізованих чоловіків.

“Дякуємо за оперативну роботу фахівців Кизильського лісництва, за надану підтримку сім’ї загиблого у вигляді дров’яної деревини”, — ідеться в повідомленні пресслужби Міністерства сільського господарства Республіки Тува.

А в Курській області на рівні однієї з місцевих адміністрацій вирішили привітати матерів ліквідованих Україною загарбників із днем матері. Голова Льговського району Сергій Коростельов особисто їздив по домівках загиблих, щоб урочисто вручити листівки та набори рушників. На знімках родички виглядають вельми задоволеними.

Не відставала і влада в Татарстані. Місцевим матерям цього дня передали продуктові пайки, до складу яких входили крупи, чай і цукерки.

Більше за інших дістається дітям загиблих на війні “кадировців”. З ініціативи дочки глави Чечні Рамзана Кадирова їм подарували ігрові приставки, велосипеди, дитячі іграшки та солодощі.

В Іркутській області тим часом вирішили робити більш символічні подарунки й організували вручення громадських медалей “Матері захисника вітчизни”.

Мер Благовєщенська пішов ще далі та вручив молодшому брату загиблого окупанта квитки в місцевий аквапарк. Вартість такого подарунка — 1700 рублів.

Справжній скандал нещодавно спровокував інцидент із вдовами та матерями з так званої “ДНР”. На відео жінки радісно дякували путінському режиму за 21 хутряну шубу. У найкоротші терміни з’ясувалося, що ролик постановний, а шуби жінкам незабаром довелося повернути.

Виплати так званих гробових Володимир Путін анонсував ще на початку повномасштабного вторгнення. За кожного загиблого він пообіцяв родичам 15 млн рублів. На ділі замість грошей — пельмені, дрова і шуби з поверненням.

uatv.ua

EXMO affiliate program