Пенсіонер з Росії опинився в центрі "фашистського" скандалу через стару німецьку пісню (відео)

9 мая 2024 г. в 08:40

Російського пенсіонера змусили вибачатися за прослуховування старої німецької пісні.

В російському селищі Шахтарськ на Сахаліні спалахнув скандал навколо місцевого пенсіонера, якого звинуватили у "фашизмі" за прослуховування старої німецької військової пісні Wenn die Soldaten.

Про це повідомляє російський Telegram-канал Baza.

Інцидент стався, коли чоловік слухав пісню, сидячи в своєму автомобілі. Одна з жінок зняла його на відео та звинуватила в підтримці фашизму. Ролик швидко поширився місцевими соціальними мережами й чатами.

Пенсіонер був змушений на відео вибачатися за "недостойну поведінку". Він пояснив, що пісня випадково потрапила до нього з флешки, яку йому записали близько 15 років тому.

"Вона попалася суто випадково. Я ніколи не був проти свого уряду, я завжди ненавидів цей фашизм так само, як будь-який громадянин нашої країни. Вибачте, що так вийшло нерозумно. Прошу вибачення", – заявив чоловік у відеозверненні.

Зазначимо, що пісня Wenn die Soldaten ("Коли солдати"), яка вперше з'явилася ще в XIX столітті, не має прямого стосунку до фашизму. Вона присвячена солдатській службі та була популярною як під час Першої світової війни, так і в нацистській Німеччині.

tsn.ua

EXMO affiliate program